top of page
IMG_1852_edited.jpg

Beyza

1996 Aralık, Kuşadası doğumlu. Denizi, farklı dil ve kültürleri bir de macerayı sever. Sırasıyla; TED Aydın Koleji, İzmir Özel Türk Koleji ve Hacettepe Üniversitesi'nde dilbilim okudu. Günümüzde Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünde ikinci üniversiteyi okuyor. 

  • Instagram
  • LinkedIn

Bir Rüyanın Gerçekleşme Hikayesi: Goca Gız

Beyza'nın deniz tutkusuyla başladı her şey. 8 yaşında optimist ile başlayan yelken hayatı uzun yıllar hobi ve spor olarak devam etti. 

Yılları sonra, 2018'de hayaller denizlerde filizlendi, Göcek ve Marmaris'in büyüleyici sularında, Goca Gız adlı yelkenli teknesiyle kaptanlı kiralama hizmeti sunmaya adım attı Beyza. 21 Yaşında genç bir kadın girişimci olarak denizlerdeki macerasını başlattı ve adını yat sektöründe duyurdu.

 
Yolculuğu sadece tekne kiralama ile sınırlı kalmadı. Yelkencilik tutkusunu paylaşmak için bir YouTube kanalı açtı, deneyimlerini, püf noktalarını ve denizdeki güzellikleri paylaşarak binlerce kişinin yolculuğuna eşlik etti. 
 
Goca Gız, sadece yelkenli değil, farklı deniz araçlarıyla da tanıştı. Artık yelkenlilerden katamaranlara, guletlerden motoryatlara kadar geniş bir yelpazede eşsiz deniz tatilleri sunuyor.

Siz de hayatınızı denizle renklendirin, Goca Gız ile denizin sonsuz özgürlüğünü keşfedin!

Beyza'nın kendisini soru-cevap şeklinde tanıttığı YouTube bölümünün tamamını buradan izleyebilirsiniz. 

Basında Biz

Ekran Resmi 2022-05-24 00.32.50.png

Yacht

Türkiye

1-1.png

Food & Travel

1-1.png

Hürriyet
Seyahat

1-1.png

Atina Haber

bottom of page